Nabídka natáčení a zpracování videa

Cílovým médiem bývá většinou DVD, které je možné přehrát ve stolních přehrávačích nebo v počítači. Záznam provádím ve FullHD, je tedy možné vytvořit kvalitní soubor k archivaci, BluRay disk, nebo ukázky na internet. DVD i BD disky jsou včetně potisku a obalu dle výběru.

DVDBD

Záznamy kulturních akcí, divadlo, festivaly

Ať už se jedná o divadelní představení, rekonstrukci historické bitvy, nebo módní přehlídku, byla by škoda tyto neopakovatelné okamžiky nezaznamenat. Záznam využijete nejen pro účinkující ale také pro partnery a sponzory, nebo k propagaci další akce. Každý druh akce vyžaduje jiný přístup a způsob záznamu. Mám bohaté zkušenosti s natáčením divadelních představení, koncertů i módních přehlídek.

Foto

Vícekamerové záznamy koncertů

Ve spolupráci s dalšími kameramany zajišťujeme záznamy koncertů na více kamer a následné zpracování. Obvykle používáme dvě kamery s obsluhou doplněné o několik statických kamer určených pro snímání detailů. Koncerty symfonického orchestru natáčíme běžně na 16 kamer. Zvuk natočíme jako AB nebo XY stereo, v případě nároků na kvalitnější záznam zajistíme zvukaře a samostatný záznam.

Foto

Konference, školení, přednášky

Pořízením záznamu ze školení či přednášky a následnou výrobou dokumentu můžete rozšířit své publikum i o ty, kteří se nemohli osobně zůčastnit, nebo eliminujete nutnost opakování akce. Dokument je možné doplnit o obrázky i slidy. Důležité je samozřejmě kvalitní zaznamenání zvuku přednášejícího. U konferencí s více přednášejícími, nebo s předpokladem dotazů z publika je na zvážení použití více kamer nebo i přenos na projekci. Kemery tak samostatně mohou zabírat jak přednášejícího tak prezentované slidy i případné dotazy z publika.

Foto

Přenosy na projekci, na internet

Zajistím přenos vaší akce na projekci (plátno, obrazovky), nebo online stream na internet. Přenos může být z jedné i více kamer, může být doplněn o informační titulky, loga partnerů apod. Přenos na projekci je vhodný například pro konference pořádané v kongresových centrech a hotelích, kde je přenášen detail přednášejícího a případně dotazujících se účastníků. Vhodným umístěním obrazovek je zajištěno, že akci mohou sledovat lidé i mimo hlavní přednáškový sál. Přenos je možné online streamovat na Vaše webové stránky, čímž jej zpřístupníte i zájemcům kteří se nemohou zůčastnit osobně.

Foto

Svatební video, oslavy

Z vašeho svatebního dne nebo oslavy vytvořím poutavý dokument, kterým diváky neznudíte. Sami si určíte, které části dne jsou pro vás důležité a chcete je mít zaznamenané. U delších záznamů je samozřejmostí i krátký sestřih, který můžete třeba sdílet s přáteli prostřednictvím internetu.

Foto

Záznamy firemních akcí

Otevíráte prodejnu, představujete nový produkt, nebo pořádáte jinou firemní akci? Zaznamenám ji pro Vás a vyrobím videodokument, který můžete umístit třeba na své internetové stránky. Zprostředkujte návštěvníkům firemních stránek videodokumentem třeba náhled na výrobu Vašich produtů.

Foto

Digitalizace nahrávek

Máte staré VHS kazety, které již nemáte na čem přehrát? Provádím převody záznamů ze starších analogových médií na digitální. Záznam mohu i sestříhat a upravit dle vašich požadavků. Výsledkem bude DVD včetně menu a kapitol (viz. zpracování dodaných videozáznamů). Digitalizaci provádím pomocí profesionálního recorderu JVC a kvalitního převodníku firmy Avid (tedy žádná levná univerzální řešení pochybných kvalit).

Nejčastěji se převádí záznamy z VHS a VHS-C na DVD. Dále převody SVHS, SVHS-C, Video8, Hi8, Digital8, 8mm filmů, audio kazet, magnetofonových pásků, MD, DAT, DCC.

Foto

Zpracování dodaných videozáznamů

Provádím zpracování natočených videozáznamů (například záznam z dovolené). Vaše video protřídím, ořežu špatné záběry, sestříhám a podbarvím hudbou, provedu korekci barev a úrovní zvuku. Na základě dodaných podkladů mohu přidat informační titulky, animace map (pro videa z cest), nebo sekvence fotografií (foto slideshow). Z finálního videa připravím DVD nebo BD včetně menu pro výběr kapitol.

Foto

Podrobnější informace o přenosech a online streamování jsou uvedené na samostatném tematickém webu:

www.netstream.cz - živé přenosy a online streaming